Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Інтернет-магазин «Colombiana» спеціалізується на купальниках і пляжному жіночому одязі відомих колумбійських фірм, які задовольнять запити найвимогливіших клієнток. Різноманітність фасонів, яскраві забарвлення і унікальність наданої продукції у поєднанні з доступною ціною дозволяють компанії утримувати лідируючі позиції в даній галузі, а ексклюзивна послуга «Виїзна примірочна» допоможе підібрати пляжний одяг, який зробить саме Вас чарівною.

Поставлена задача

Нашою метою було створення функціонального сайту інтернет-магазину, який би повною мірою відображав фірмовий стиль клієнта і був зручний для відвідувачів. Особливу увагу необхідно було приділити можливості пошуку по різних заданих параметрах і забезпечення швидкодії ресурсу.

Результат

Кольорова гамма для оформлення сайту була підібрана відповідно до специфіки і фірмового стилю інтернет-магазину. Перлинно-білий колір як фон асоціюється з морським узбережжям. Бірюзовий і рожевий кольори присутні в логотипі магазину і представлених у ньому брендах. Продукція розділена на тематичні блоки. Кожен товар має ілюстрацію і докладний опис. Сайт оснащений зручною пошуковою системою і формою зворотнього зв'язку.

Особливості

На головній сторінці відвідувачі можуть ознайомитися з основними характеристиками представлених моделей купальників, а також особливостями компаній-виробників. На сторінці кожного продукту розташована таблиця розмірів в міжнародному стандарті і рядок рекомендацій. Перехід між товарами можливий за допомогою горизонтальної прокрутки, розташованої внизу сторінки. Футер сайту містить розширене меню, контактну інформацію, а також посилання на акаунти замовника в соціальних мережах.