Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Dj Bayev - один з наймодніших і загадкових представників клубного життя Одеси. За його плечима багаторічний досвід роботи на радіостанціях і кращих майданчиках не лише України, а й Європи. В останні роки dj Bayev активно гастролює, є частим гостем в клубах Великобританії та Швейцарії. Відмінний музичний смак і естетика, а також постійне прагнення до самовдосконалення підкорили серця численних шанувальників його таланту.

Поставлена задача

Нашій команді було необхідно створити сайт, який би відображав індивідуальний стиль замовника. На ресурсі повинні бути висвітлені основні віхи життя і творчості артиста, представлені фотоматеріали та доступна форма зворотного зв'язку. Для відтворення музичних композицій на сайті необхідно було передбачити вбудований віртуальний плеєр.

Результат

Ми створили музичну галактику, в якій все підпорядковано головному героєві. В якості супутників і планет виступають звукові хвилі, дзеркальні дискотечні кулі і вінілові платівки. Яскраві кольори на тлі урбаністичного силуету на віддалі символізують стиль замовника: він несе позитив в сірі будні людства, покликаний врятувати людей від рутини. Музичне оформлення сайту представлено авторськими роботами dj Bayev, які завантажені у віртуальний плеєр, розташований на окремій сторінці.

Особливості

Сайт виконаний з використанням флештехнологій. Кожен розділ меню відкривається в окремому спливаючому вікні. У віртуальному плеєрі доступна функція скачування треків. Фотогалерея оформлена у вигляді слайдшоу, фотографії відкриваються в збільшеному розмірі по кліку. Незважаючи на велику кількість графічних і мультимедійних об'єктів, сторінки сайту швидко завантажуються.