Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Студія краси «EXPERT», розташована в самому серці Одеси, давно завоювала симпатії своїх клієнтів високим рівнем послуг. Кваліфіковані фахівці студії допоможуть створити неповторний образ, підберуть індивідуальну стратегію по догляду за волоссям, шкірою обличчя і тіла, нігтями. Чарівні руки візажистів зроблять кожен день особливим, а бронзовому загару, придбаному в турбосолярії ERGOLINE, позаздрять навіть зірки.

Поставлена задача

Сайт студії краси повинен поєднувати в собі простоту і стиль, бути динамічним і одночасно зручним. Основне його призначення - познайомити відвідувача з персоналом студії і спектром послуг, що надаються, а також продемонструвати результат роботи професіоналів індустрії краси. Сайт покликаний показати студію зсередини і завоювати інтерес потенційного клієнта.

Результат

Сайт студії краси виконаний в строгій чорно-білій гамі. Основний акцент зроблений на білий колір як символ чистоти, яка має першорядне значення для закладу сфери послуг. На головній сторінці відвідувача чекає знайомство з персоналом студії. Використовуючи вертикальне меню можна отримати більш детальну інформацію як про сам заклад, так і про послуги, ознайомитися із зразками виконаних робіт.

Особливості

Сайт дозволяє відвідувачеві здійснити віртуальний тур по студії. Через форму зворотного зв'язку можна поставити запитання професіоналам салону. Музичне оформлення сайту не заважає ефективній роботі з ресурсом. Інформація про послуги носить пояснювальний характер, викладена доступною мовою, ілюстрована прикладами робіт майстрів студії.