Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Рекламне агентство «Фабрикант реклами» не так давно з'явилося на ринку подібних послуг, проте вже встигло міцно завоювати довіру клієнтів. Послугами агентства користуються великі фірми і приватні підприємства, нещодавно утворені компанії і ті, хто не перший рік на ринку. Індивідуальний підхід до клієнта, висока якість виконання робіт гарантують бездоганний результат.

Поставлена задача

Сайт повинен відображати фірмовий стиль агентства, бути яскравим і незабутнім. Наповнення ресурсу покликане висвітлювати всі аспекти діяльності агентства, дати відвідувачам уявлення про переваги даної компанії в порівнянні з конкурентами, а також надати елементарну теоретичну інформацію, пов'язану з її функціонуванням.

Результат

Підсумком роботи студії став яскравий, позитивний та інформаційно насичений сайт. Основою палітри стали фіолетовий і жовтий кольори, доповнені яскравими бризками помаранчевого, рожевого і зеленого. Насичені відтінки надають сайту свіжість, а їх досить несподіване поєднання увазі креативність команди агентства. Крім інформації про агентство іта його послуги, відвідувач може ознайомитися зі зразками виконаних робіт

Особливості

Контент ресурсу розділений на логічні блоки за допомогою кольору, що полегшує засвоєння великого обсягу інформації. Футер сайту, окрім основної контактної інформації, містить посилання на соціальні мережі. Текстове наповнення не перевантажене термінологією. При оформленні також використані крилаті вирази, пов'язані з діяльністю агентства.