Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Програма Work & Travel USA входить в список програм обміну Exchange Visitor Program, контрольованих Держдепартаментом США. В Україні програма стала ще доступнішою завдяки компанії International Career Center ("Міжнародному Центру Кар'єри"), який надає можливість українським студентам побувати в США і отримати практику англійської мови в рамках культурного обміну.

Поставлена задача

Завданням нашої студії було зробити редизайн існуючого сайту. Ресурс повинен був стати зрозумілим, простим в користуванні і разом з тим представляти повну інформацію про програму. Оформлення сайту повинно було бути в характерній стилістиці.

Результат

В основі сайту лежить блакитний фон, який приємний оку. Робочий простір ресурсу розбито на зручні блоки. В оформленні сайту широко використані графічні матеріали, відповідні спрямованості замовника. За допомогою ресурсу відвідувачі можуть отримати вичерпну інформацію про програму Work & Travel, подати заявку на участь, прочитати корисну інформацію.

Особливості

Інформація на сайті розбита на логічні частини. Сайт простий у використанні, витриманий в лаконічному стилі. Інформація ресурсу представлена на 3 мовах: російській, українській та англійській.