Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Нова версія сайту КОНВЕРСБАНКу виконана в стилі класичного банківського аскетизму - максимум інформації, мінімум відволікаючих деталей та посилань.

Поставлена задача

Мета - поглиблення взаємозв'язків з клієнтом, модернізація опцій в дусі: динамічно, зручно, вигідно. Для ефективної роботи користувача весь масив даних за напрямками роботи банку розподілений на логічні блоки. Перехід до підбору послуги / інформації можливий як безпосередньо з основного меню, так і зі списку підрозділів, що відображає зміст інформаційного розділу, в якому відвідувач перебуває в даний момент.

Результат

У плані дизайну відправною точкою оформлення сайту є логотип банку - бабл, в обриси якого внесені всі окремі інформаційні елементи. Візуальне оформлення: акцент на яскравий інформаційний банер, що підкреслює динамічність роботи замовника на кожній сторінці. Сайт містить матеріали з обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, інформацію по роботі самого банку, оснащений курсом валют і валютним, кредитним і депозитним калькуляторами онлайн, позбавляючи користувача від необхідності додаткового пошуку інформації. Заключна частина надана у вигляді активних банерів.