Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

«Light Group» вже більше 10 років здійснює весь спектр послуг з розробки та монтажу інженерних систем будь-якої складності. Компанія спеціалізується на створенні комфортних умов для функціонування офісних, складських і виробничих приміщень. У сфері компетенції замовника системи світлодіодного освітлення і енергопостачання, опалення та водопостачання, енергозберігаюче обладнання, а також послуги з технологічного комунікаційному буріння.

Поставлена задача

Сайт покликаний надати відвідувачам інформацію про компанію та основні напрямки її діяльності. Він повинен бути максимально простим, не перевантаженим деталями та анімацією, мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Основне завдання - створення комфортних умов для роботи з ресурсом.

Результат

Сайт виконаний в строгому мінімалістичному стилі. Основний колір - сірий, для заголовків використаний блакитний. Представлена ​​інформація про історію компанії та її досягнення, сферах діяльності та надаються послуги, партнерів. Для кожного напряму використовуються унікальні яскраві іконки, при натисканні на які відбувається перехід на сайт структурного підрозділу компанії.

Особливості

На головній сторінці проекту відвідувачі відразу можуть ознайомитися з основними напрямками діяльності компанії за допомогою анімованого слайдера. Футер містить контактну інформацію та логотипи партнерів. На сторінці контактів знаходиться форма зворотного зв'язку і показано розташування компанії на карті.