Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Авторизований сервісний центр «М-сервіс» займає провідні позиції на ринку послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування мобільних телефонів і смартфонів, цифрових фотоапаратів і відеокамер, а також планшетів, КПК, ноутбуків і нетбуків. Крім того, «М-сервіс» здійснює реалізацію оригінальних комплектуючих. Фахівці центру регулярно проходять тренінги з ремонту та обслуговування нового обладнання, приймають участь у всеукраїнських семінарах та курсах підвищення кваліфікації, що гарантує високу якість виконуваних робіт.

Поставлена ​​мета

Завдання, поставлене перед нашою студією, полягало в редизайні головної сторінки і додаванні нового функціоналу на сайт.

На головну сторінку ми додали:
- нові розділи для більш швидкого і зручного пошуку потрібної інформації;
- новинний блок - наявність нових актуальних новин каже про активну діяльність компанії, про те, що компанія і її сайт «живі», а це позитивно впливає на імідж компанії і лояльність клієнтів;
- блок відгуків - відгуки про діяльність компанії, про послуги, які вона надає або товари збільшують час перебування відвідувача на сайті і стають одним з чинників прийняття остаточного рішення про покупку або замовленні.

Розширили функціонал сайту:
- заявка на ремонт - це можливість оформити заявку на ремонт Вашої техніки онлайн;
- виклик інженера - це виклик сервісного інженера до замовника на місце експлуатації апарату, для проведення його ремонту або технічного обслуговування, консультації, установки або інших робіт.