Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Інтернет-магазин Moscow Gadget. Тут можна легко і зручно купити смартфон, телефон або аксесуари, а також ноутбуки, планшети, MP3-плеєри від кращих світових виробників. Компанія стежить за новинками і намагається першою пустити їх у продаж.

Поставлена задача

Нашою метою було створення функціонального сайту інтернет-магазину, який би повною мірою представляв усі товари компанії та був зручний для відвідувачів. Особливу увагу необхідно було приділити можливості пошуку по різних заданих параметрах і забезпечення швидкодію ресурсу.

Результат

Сайт виконаний у червоному кольорі, який привертає увагу і спонукає до покупки. Сірий колір вигідно підкреслює достоїнства товарів. В оформленні використані елементи геометричного орнаменту, що підкреслюють стиль і статус продуктів. Для підкладки товарних позицій використаний білий колір, що надає чіткості зображенням. Основні розділи сайту дозволяють відвідувачам ознайомитися з історією компанії, переглянути каталог продукції і зробити замовлення за лічені хвилини.

Особливості

Сайт зручний у використанні, покупець легко орієнтується в розділах. Бренди представлені у вигляді логотипів в центрі ресурсу, а також внизу головної сторінки. Умови доставки та оплати оформлені наочними зображеннями.