Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Нічний клуб «Е», заснований в 2000 році, є одним з найбільших закладів подібного роду в Одесі і об'єднує в собі боулінг-клуб, диско-бар і ресторан-хол. Комплекс розрахований на 7000 гостей. На основному танцполі відвідувачів чекає музика в стилі техно та хаус. В диско-барі можна згадати запальні 80-ті, а коктейль-хол порадує живою музикою. Зручні меблі, сучасне обладнання та великі плазмові монітори дозволять отримати максимальне задоволення від музики.

Поставлена задача

Сайт клубу повинен відповідати спрямованості закладу і відображати його філософію. Так як «Е» є багатофункціональним розважальним комплексом, то на сайті має бути передбачено відображення кожної складової конгломерату. Ресурс повинен відповідати останнім тенденціям дизайну, бути функціональним, витримувати великі навантаження, обумовлені наявністю мультимедіа та високою відвідуваністю.

Результат

Темний фон сайту відображає специфіку функціонування клубу. Яскравими акцентами виступають логотип закладу та елементи меню. Логотип виконаний на тлі звукових хвиль. Для елементів меню підібрані відповідні змісту різнокольорові іконки. На сайті можна отримати детальну інформацію про кожну складову комплексу та існуючі вакансії. На головній сторінці сайту можна дізнатися про найближчі заходи, а також подивитися свіжі фотозвіти.

Особливості

Ресурс має англомовну версію. Відвідувачі можуть переглянути фотографії та відеоматеріали проведених заходів, а також послухати музику за допомогою вбудованого медіаплеєра. Також передбачена функція віртуального туру по комплексу. Доступ до контактної інформації можливий з будь-якої сторінки сайту.