Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

NPL corporate solutions - сервісно-технологічна компанія, що працює в сфері туризму. Основними видами діяльності є повний цикл туристичних послуг у сфері бізнес туризму, надання аутсорсингу для сервісних компаній та консьєрж-служб, а також надання технічних засобів для бронювання авіаквитків, проживання в готелях і автоматизації туристичного бізнесу.

Поставлена задача

Для замовника необхідно було створити інформаційний сайт, який би ознайомив відвідувачів з діяльністю компанії, особливостями надаваних послуг. Так само веб-ресурс повинен бути функціональним: можливість покупки авіа, ж/д квитків, замовлення автомобіля або трансферу, бронювання готелю.

Результат

Сайт виконаний в яскравому стилі. Для оформлення ресурсу обрані кольори, присутні в логотипі замовника. Білий фон надає сайту легкість і полегшує сприйняття тексту. Для кожної сторінки підібраний відповідний графічний матеріал. Головна сторінка оформлена динамічними іміджевими банерами.

Особливості

Інформаційне наповнення сайту розбито на логічні частини. Текстовий матеріал добре ілюстрований, викладений доступною мовою. Назва кожного розділу меню розташована на тлі яскравого тематичного зображення. Розділ «Послуги» доступний з клікабельного банера. Для замовлення авіа та ж/д квитків вбудовані спеціальні модулі. Забронювати автомобіль або трансфер можна за допомогою спеціальної форми.