Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

АКБ «Одеса-Банк» з'явився на ринку фінансових послуг України в 1991 році. За 20 років банку вдалося закріпити свої позиції серед комерційних банків нашої країни. Кваліфіковане надання фінансових послуг європейського рівня та впровадження нових банківських продуктів дозволило замовнику підтвердити репутацію універсального банківського інституту, орієнтованого на інтереси клієнтів.

Поставлена задача

Метою нашої роботи стало створення корпоративного сайту банку, який би відображав девіз замовника: «Традиції поза часом». Основна спрямованість ресурсу - інформування відвідувачів про діяльність банку. Крім того, сайт повинен виступати в ролі банківського радника, надаючи широкі можливості для користувачів

Результат

Сайт виконаний у художньо-історичному ключі. Для оформлення використана золотисто-коричнева гамма і стилізовані графічні об'єкти. Виділення виконано за допомогою бордового кольору і різноманітних шрифтів. Основне меню сайту містить підпункти відповідної тематики. За допомогою ресурсу відвідувачі можуть отримати інформацію про банк та послуги, що надаються ним, переглянути фінансову звітність та поточні курси валют, а також ознайомитися з останніми новинами фінансового світу.

Особливості

Крім своєї основної функції, сайт також можна назвати пізнавальним ресурсом: тут можна знайти інформацію з історії фінансів, отримати відповіді на виниклі питання і навіть ознайомитися з банківським гумором. Фотоальбом покаже банківські будні і свята без ретуші. А фінансовий сервер надасть інформацію про курси валют та останні новини в режимі реального часу.