Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Футбольний клуб "Портсмут" був заснований в 1898 році керівниками пивоварного заводу "Бріквудс". Клуб двічі вигравав Чемпіонат Англії з футболу та Кубок Англії. Принциповим суперником "Портсмута"; є футбольний клуб "Саутгемптон". В історії англійського футболу "Портсмут" визнаний найуспішнішим НЕ лондонським клубом. Для своїх шанувальників "Портсмут" ініціював випуск фірмових розрахункових карт.

Поставлена задача

Перед нашою командою було поставлено завдання зі створення інформаційного сайту для нового проекту футбольного клубу. Ресурс повинен був повністю відповідати фірмовому стилю замовника. Зручність навігації і простота експлуатації були покликані зробити сайт дружнім для відвідувачів. Так як ресурс в першу чергу орієнтований на шанувальників футбольного клубу, необхідно було продумати використання відповідного антуражу в оформленні сайту.

Результат

Розроблений нами сайт світлий і живий. Основні кольори, використані в оформленні, синій і зелений. Синій є офіційним кольором футбольного клубу, а зелений нагадує про ігрове поле. Яскраві кольори привертають увагу, але не втомлюють. Інформація на сайті розбита на логічні блоки, що істотно полегшує її сприйняття.

Особливості

В оформленні сайту широко використані графічні об'єкти футбольної тематики. За допомогою ресурсу відвідувачі можуть дізнатися подробиці про фірмову розрахункову карту, умови та строки її використання, отримати відповіді на  питання завдяки формі зворотного зв'язку, а також перевірити стан власного рахунку. Футер сайту містить контактну інформацію та дублює розділи основного меню.