Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія Remix ось вже більше 10-ти років займає лідируючі позиції на оптово-роздрібному ринку продажу чоловічого одягу. Продукція компанії орієнтована на сучасних чоловіків, що віддають перевагу зручному, стильному і якісному одягу для різних життєвих ситуацій. Асортимент компанії здатний задовольнити запити клієнтів будь-якого вікового і соціального статусу, пропонуючи покупцеві на вибір різні стилістичні рішення, з урахуванням модних тенденцій і побажань клієнта.

Поставлена задача

Необхідно було створити сайт інтернет-магазина зі зрозумілим інтерфейсом і зручною навігацією. Стиль ресурсу повинен був бути орієнтований на сучасних чоловіків, які віддають перевагу яскравому і зручному одягу. Інформаційне наповнення сайту було покликане ознайомити відвідувачів з асортиментом товарів і дати можливість зробити замовлення, не відходячи від монітору.

Результат

Сайт виконаний в лаконічному білому кольорі. Для підкладки використаний вінтажний стиль. Розділи сайту дублюються в центрі головної сторінки у вигляді яскравих банерів. Сайт призначений для оптових та роздрібних клієнтів. Перегляд акцій і спеціальних пропозицій доступний з головної сторінки.

Особливості

Сайт відображає специфіку компанії, привертає увагу споживача і спонукає зробити покупку. Інтернет-магазин простий у використанні, покупець робить замовлення в лічені хвилини. Для оформлення замовлення реєстрація не є обов'язковою.