Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія «Ренесанс» спеціалізується на будівництві квартир і будинків. В даний час вона займає міцні позиції на ринку будівництва житла і складає гідну конкуренцію більш сильним лідерам. Компанія «Ренесанс» співпрацює з безліччю серйозних замовників, постійно засвоює і активно застосовує нові технології будівництва, досліджуючи і використовуючи новітні будівельні матеріали

Поставлена задача

Перед студією стояло завдання: створення і розробка інформаційного сайту для реклами і продажу послуг компанії. Сайт повинен був нести максимум зрозумілої і корисної інформації. На ньому повинні були міститися відомості про проект забудови сучасним елітним житлом в комплексі недалеко від Запоріжжя. Для цього необхідно було відобразити інформацію про варіанти і способи придбання престижного житла, генплан, варіанти планування квартир і розташування будинків.

Результат

Підсумок роботи - сайт в стандартній кольоровій гамі, оснащений послугою онлайн-консультанта. Функціональний багаторівневий каталог, інформативні сторінки оброблені і сформовані з урахуванням зручності для потенційного клієнта. Внаслідок вжитих дій клієнтові надаються тільки корисні, доступні і достовірні відомості, необхідні йому для прийняття рішення про покупку нерухомості в цьому житловому комплексі.

Особливості

Мінімум невідомих термінів, які важко сприймаються у текстовому наповненні, спрощений каталог, чіткі зображення, зрозумілі позначення значно спрощують роботу з сайтом. Онлайн-консультант на кожній сторінці сайту і дублювання контактної інформації в футері знижує кількість переходів по сайту.