Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

«RoyalKey» - клуб, який надає консьєрж-сервіс класу Elite по всьому світу. Співпрацюючи з тисячами компаній, персонал клубу зможе знайти вихід зі скрутного становища будь-якої складності і виконати побажання клієнта в найкоротші терміни. «RoyalKey» гарантує постійну роботу без вихідних і свят, індивідуальний підхід до кожного клієнта та висока якість обслуговування.

Поставлена задача

Нам належало створити сайт, який поєднав би в собі простоту і зручність експлуатації з розкішним, але не перевантаженим деталями дизайном. Стиль проекту повинен був відображати концепцію клубу, підкреслювати його ексклюзивність. Також нам було необхідно провести фотосесію і виконати обробку отриманих зображень.

Результат

Після напруженої роботи на світ з'явився сайт, виконаний в суворому ергономічному стилі з нальотом розкоші. Основна кольорова гама витримана в чорно-білих тонах, акцентування зроблено за допомогою золотавого кольору. У хедері використаний логотип компанії, окремі компоненти якого, такі як корона і сріблясто-золотава гама, підкреслюють ексклюзивність послуг, що надаються. Футер в свою чергу містить контактну інформацію, яка доступна користувачеві на будь-якій сторінці сайту. В якості підкладки використані відповідної тематики та стилю фотографії, на тлі яких розташована основна інформація .

Особливості

Так як сайт розрахований на людей, які знають ціну часу, його робота повинна бути бездоганною і швидкою. Сторінки завантажуються практично миттєво, інформація розбита на логічні блоки із зручною навігацією і додатковим підменю. Стримана кольорова гама і ненав'язливий музичний супровід покликані забезпечити комфорт для користувача при роботі з ресурсом.