Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

«STEREO» - один з кращих одеських літніх нічних клубів, особливими рисами якого є жорсткий фейс-контроль, музичний формат і поділ на 2 зони: VIP та загальну. Приміщення клубу обладнано дахом, тому капризи погоди не зможуть зіпсувати настрій його відвідувачам. Шанувальників R'n'В очікують запальні тематичні вечірки. Кожен знайде щось для себе у форматі «Stereo».

Поставлена задача

Фахівцям студії належало створити яскравий і неповторний сайт, який зміг би стати гідною віртуальною презентацією свого реального тезки. Ресурс повинен був відображати спрямованість клубу, бути інформаційно і функціонально насиченим, підтримувати можливість інтерактивного спілкування, витримувати високі технічні навантаження.

Результат

В якості фонового кольору для сайту був обраний чорний, що символізує ніч. Його гармонійно доповнює сірий колір, який використовується для блоків, і білий для текстового наповнення. Елементи клубної емблеми, виконаної в рожевому і золотому, підкреслюють елітарність закладу і нагадують про те, що музика здатна окриляти. На сайті можна ознайомитися з інформацією про сам заклад, найближчі заходи, запрошених ді-джеїв, а також переглянути звіти з минулих вечірок.

Особливості

Інформаційне наповнення сайту досить різноманітно. Крім інформації, що стосується безпосередньо клубу і проходять у ньому заходів, відвідувач може дізнатися про останні новини зі світу клубної музики, послухати лайв-сети артистів, що виступали на сцені клубу і поспілкуватися з однодумцями. Футер сайту заповнений логотипами виробників алкогольних і безалкогольних напоїв.