Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія «Triumf Auto» надає весь спектр послуг, пов'язаних з автомобілями. Для покупців - кращі ціни в регіоні і доставка моделей під замовлення. Продавців порадує професійний підхід до передпродажної підготовки, а також широкі рекламні можливості компанії. Орендувати або взяти машину на прокат тепер можна за лічені хвилини. А висококваліфіковані фахівці СТО компанії в найкоротші терміни проведуть діагностику та ремонт автомобілів будь-якої складності.

Поставлена задача

Для замовника необхідно було створити корпоративний сайт, що відображає специфіку діяльності компанії. Ресурс повинен був ознайомити відвідувачів з інформацією про замовника, спектрі його послуг, а також вмістити в себе великий каталог автопродукції. Для зручності користувачів необхідно було передбачити можливість пошуку за каталогом, а також максимально швидкий доступ до прайсу.

Результат

Сайт виконаний у дусі автомобільного хай-тека. Фон сайту контрастує з логотипом компанії. Чорно-біле кольорове рішення доповнено яскравими блакитно-зеленими елементами. На головній сторінці відвідувачі можуть ознайомитися з напрямками діяльності компанії, новинками автомобільного каталогу, а також завантажити прайс.

Особливості

Більшу частину сайту займає каталог автомобілів. Кожен товар забезпечений докладним описом, що включає комплектацію, технічні характеристики, загальний стан (для старих машин). У розділі оренди та прокату відвідувачі можуть ознайомитися з автомобілями, які є в наявності, і умовами оформлення послуги. На сайті передбачена форма зворотного зв'язку, контакти продубльовані в футері.