Про нас

Агентство ACCUMULATOR Digital Agency було засновано в 2002 році через непереборне бажання творити красу і функціональність в інтернет просторах.

За 20 років безперервного зростання і розвитку наше агентство допомогло власникам різного роду бізнесу та їх клієнтам знайти один одного і залишатися на зв'язку не покидаючи затишних будинків та офісів в Україні, Росії, Сполучених Штатах Америки, Великобританії та інших країнах.

Наше основне поле діяльності - це розробка сайтів та нестандартних високонавантажених веб-систем, мобільних додатків для Android та IPhone, створення фірмового стилю,що запам'ятовується, впізнаваного логотипу, яскравого і зручного дизайну, вражаючої 3D графіки.

Для нас не існує слова "неможливо" - ми завжди знаходимо вихід з будь-якої ситуації.

До нас неодноразово зверталися клієнти, у яких був сумний досвід роботи з іншими компаніями - і ми завжди допомагали їм вийти з проблемної ситуації, навіть коли їм це здавалося абсолютно неможливим.

До нас неодноразово зверталися клієнти, у яких був сумний досвід роботи з іншими компаніями - і ми завжди допомагали їм вийти з проблемної ситуації, навіть коли їм це здавалося абсолютно неможливим.

Ми - команда професіоналів, які працюють для того, щоб Ваш бізнес працював безперервно і розвивався в усіх напрямках.

Ми завжди намагаємося спростити життя клієнта, тим самим даючи можливість більше приділяти часу безпосередньо бізнесу.

Головна мета - не просто втілити ідеї клієнта в життя, що саме по собі ще та задача, але і зробити це якісно і не порушуючи існуючу архітектуру проекту

Ми цінуємо бізнес клієнта, і прагнемо виконати проект так, щоб він безпроблемно функціонував 24 години на добу / 7 днів на тиждень.

Особливий підхід до кожного : клієнтові, проекту, сайту, стилю. Взаєморозуміння - ось те, що ми ніколи намагаємося не втрачати в роботі з нашими клієнтами.

Якщо у клієнта виникла критична проблема - ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити її в найкоротші терміни ... навіть у вихідний день ... навіть вночі.

Відгуки наших клієнтів

Наш інтернет-магазин поєднує в собі відмінний дизайн і нетривіальну функціональність. При цьому клієнти з легкістю орієнтуються на сайті.

Moscow Gadget

Замовлений нами проект був зданий вже через 4 тижні і досі працює без нарікань. Управління сайтом просте і зрозуміле. Дякуємо!

Altair Plus

Ми співпрацюємо вже 7 років. Наші проекти постійно в процесі удосконалення. Втілюючи всі наші побажання і прохання - ніколи не говорять "неможливо".

Greg

Наша команда

@ACCUMULATOR.STUDIO