Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Лікувально-оздоровчий центр «Eliz» спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань. До послуг клієнтів комфортні умови, сучасне медичне обладнання та кваліфікований персонал. Також у центрі можна зробити косметологічні процедури за індивідуальною програмою. «Eliz» допоможе знизити згубний вплив часу та екології на здоров'я клієнтів.

Поставлена задача

Завданням студії стало створення інформаційно насиченого сайту, який би надавав відвідувачам відомості про спектр послуг і маніпуляцій, здійснюваних спеціалістами центру. Ресурс повинен був мати зрозумілий інтерфейс і зручну навігацію. Також було потрібно підкреслити натуральність використаних препаратів і методик.

Результат

Метелик, використаний у логотипі центру, символізує легкість у вирішенні поставлених завдань. Сайт виконаний у пастельних природних тонах. Інформація викладена доступною мовою і розбита на логічні блоки для зручності сприйняття. Відвідувачі можуть не тільки ознайомитися з переліком послуг фахівців центру, але й розширити свої пізнання в галузі медицини.

Особливості

Віртуальний ресурс буде корисний всім, хто бажає поліпшити своє здоров'я з максимальним комфортом. На сайті представлена інформація про новітні методики з оздоровлення та естетичної медицини. Зручна система пошуку дозволить відвідувачам за лічені секунди знайти необхідні дані та отримати вичерпну відповідь на будь-яке питання.