Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія GFM управляє активами в секторі фінансових послуг, що включають в себе банківські послуги для фізичних та юридичних осіб, банківське обслуговування заможних клієнтів, лізинг, комерційне фінансування і аудит. GFM також управляє активами, що надають юридичні послуги на українському ринку.

Поставлена задача

Сайт покликаний надати відвідувачам інформацію про компанію та основні напрямки її діяльності. Він повинен бути максимально простим, не перевантаженим деталями, мати зрозумілий інтерфейс. Основне завдання - створення інформативного і представницького сайту.

Результат

Сайт виконаний в суворому мінімалістичному стилі. Основний колір - білий, для заголовків використаний темно-сірий. Представлена ​​інформація про історію компанії та її досягнення, сфери діяльності та послуги, партнерів. Для кожного напряму використовуються іміджеві банера і зображення.

Особливості

На головній сторінці проекту відвідувачі відразу можуть ознайомитися з основними напрямками діяльності компанії. Сайт представлений на 6 мовах: російській, англійській, німецькій, французькій, китайській та іспанській.