Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

За свою недовгу історію шоу-балет LuksOdance встиг завоювати популярність і любов публіки. Яскраві сценічні образи, запальні танці та високий професіоналізм учасників колективу стали їх візитною карткою. Крім комерційних виступів шоу-балет також займається благодійністю, бо його учасники вірять, що танець повинен нести радість усім незалежно від їх матеріального достатку і соціального

Поставлена задача

Нам необхідно було створити сайт, який поєднував би в собі інформаційну насиченість і стилістичну неординарність. Ресурс повинен був представити відвідувачам колектив, його діяльність і можливості, а також відповідати неповторному стилю шоу-балету. Графічне та мультимедійне наповнення сайту вимагали приділити підвищену увагу його швидкодії.

Результат

Результатом роботи став яскравий динамічний флеш-сайт в стилі бурлеск. Основними кольорами, використаними в оформленні, стали насичений червоний, чорний і золотий. Інформаційне наповнення сайту виконано білим кольором на чорному тлі. Текстове поле обрамлено блискітками і лампочками, створюючи ефект знаходження в гримерці. Сайт розповідає про історію колективу, знайомить з репертуаром, а також фото- та відеоматеріалами виступів. Сторінка контактів містить форму зворотного зв'язку.

Особливості

В якості фону використаний рослинний орнамент, стилізований під старовинні шпалери. Безперервний флеш-зорепад символізує високий рівень професіоналізму і велике майбутнє колективу. Фотоальбом розбитий на категорії відповідно до репертуару. Музичне оформлення сайту відповідає загальному стилю.