Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія "AC-СTEП" є найбільшим виробником комплектуючих для взуття в Україні. Більше 10 років вона допомагає своїм партнерам створювати сучасну і зручне взуття. Хороша виробнича база, кваліфіковані співробітники та постійний контроль за якістю товарів дозволили компанії не тільки зайняти лідируючі позиції в даній галузі в Україні, а й завоювати довіру зарубіжних партнерів.

Поставлена задача

Нам належало створити корпоративний сайт компанії, за допомогою якого потенційні клієнти могли б ознайомитися з інформацією про історію підприємства, послуги, каталогом моделей, а також дізнатися новини в галузі. Сайт повинен був бути простим в експлуатації, відповідати фірмовому стилю компанії.

Результат

Сайт витриманий в чорно-коричневій гамі з яскравими графічними акцентами. Для подачі текстової інформації використано контрастне поєднання чорного фону і білого тексту. Продукція компанії представлена в структурованому каталозі, кожна категорія якого забезпечена ілюстраціями та описом технічних характеристик.

Особливості

Основні категорії каталогу виконані у вигляді динамічного мультимедійного ряду. Нові пропозиції виділені в окрему категорію для полегшення роботи з каталогом. У розділі "Статті" відвідувачі можуть ознайомитися з довідковою інформацією, пов'язаною зі сферою діяльності компанії. Контактні дані дублюються в футері сайту, що дозволяє скоротити кількість переходів по сторінках.