Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Асоціація гігієністів зубних України існує вже не перший рік. Головна її мета розвиток зубної гігієни в Україні, зниження стоматологічних захворювань населення, поліпшення якості надаваних стоматологічних послуг, знайомство з новими методиками і препаратами в цій галузі, впровадження зубної гігієни в маси.

Поставлена задача

Перед нами була поставлена ​​мета: створити сайт і в ньому розповісти про діяльність асоціації, її цілі, програмах, конкурсах і заходах щодо зниження стоматологічних захворювань в країні. Було необхідно забезпечити зручну роботу з інтерфейсом, розподілити великий обсяг інформації в блоки, які доступно і зручно читаються .

Результат

Підсумок роботи - сайт в синьо-фіолетовій кольоровій гамі з мінімумом графіки та анімації для прискорення завантаження об'ємних текстових сторінок. Інформаційні блоки розбиті на декілька менш великих, уміщених в зручний каталог. Каталог забезпечений додатковим меню з логічно влаштованим web-інтерфейсом. Також є вбудована функція онлайн-заявки на членство в асоціації.

Особливості

Графічний слайдер привертає увагу відвідувача сайту, спрямовуючи його на найбільш важливі сторінки. Сайт виконаний у двох мовних версіях: російська і українська. Завдяки відсутності яскравої і відволікаючої увагу анімації сторінки завантажуються практично миттєво, текстова інформація зрозуміла не тільки фахівцям, але і користувачам, які не є працівниками цієї сфери. У футері сайту є повний перелік спонсорів асоціації та дубль контактних даних.