Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія Business Jets надає послуги VIP класу. Business Jets спеціалізується на приватних перельотах, чартерах. Компанія надає послуги бізнес класу: бронювання авіаквитків, готелів, послуги охорони та перекладачів.

Поставлена задача

Для замовника необхідно було створити стильний сайт, який би ознайомив відвідувачів з діяльністю компанії, особливостями послуг, які пропонуються. Ресурс повинен був відображати концепцію компанії та високий рівень обслуговування. Так само сайт повинен бути функціональним: клієнт повинен мати можливість замовити літак і забронювати квитки, перебуваючи прямо на сайті.

Результат

Сайт виконаний у чорно-білому стилі, щоб підкреслити статусність і високий клас обслуговування. Акцентування зроблено за допомогою рожевого кольору. Для оформлення ресурсу обрані кольори, присутні в логотипі замовника. Білий фон надає сайту легкість і полегшує сприйняття тексту. Для кожної сторінки підібраний іміджевий банер. Форма замовлення чартеру та зворотного зв'язку доступна на кожній сторінці ресурсу.

Особливості

Інформаційне наповнення сайту розбито на логічні частини. Форма замовлення чартеру доступна на головній сторінці та на кожній сторінці ресурсу. У футері дублюється інформація про флот і докладний опис літаків кожного класу. Кожна сторінка опису класу літаків наочно ілюстрована фото і картою напрямків маршрутів. У кожному типі чартерів і класі літаків внизу сторінки вбудована кнопка, яка веде на модуль вже з обраним типом чартеру, що спрощує оформлення замовлення.