Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія «Decostyle» займає лідируючі позиції на ринку сонцезахисних систем і карнизів. Багаторічний досвід бездоганної роботи підтверджений численними сертифікатами і дипломами. Асортимент продукції постійно оновлюється відповідно до тенденцій сучасного ринку. Компанія успішно співпрацює з провідними архітекторами і студіями України і ближнього зарубіжжя.

Поставлена задача

Завданням студії було створення інформаційного сайту компанії, обладнаного багаторівневим каталогом. Лаконічність стилю, зручна навігація, можливість пошуку необхідної продукції - дані вимоги замовника повинні були забезпечити комфорт користувача під час роботи з сайтом. Особливу увагу необхідно було приділити надійності створюваного ресурсу.

Результат

Підсумком роботи став сайт, виконаний в кольоровій гамі, співзвучною з фірмовим стилем компанії. Інтерфейс інтуїтивний, сторінки не перевантажені інформацією, відсутня горизонтальна прокрутка, що істотно полегшує роботу користувача з даним ресурсом. Каталог продукції оформлений сетом унікальних іконок та оснащений окремим дворівневим боковим меню.

Особливості

Пошукова система сайту здатна працювати з неповними даними. Каталог забезпечений блоком рекомендації супутніх товарів. Футер дублює контактну інформацію, що дозволяє знизити кількість переходів по сайту. Мінімальна кількість анімації забезпечує швидке завантаження сторінок. Текстове наповнення сайту не перевантажено термінологією, доступно для сприйняття.