Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

«Ітака» - це розважальний комплекс, який складається з ресторану, нічного клубу і концертного залу на березі Чорного моря. До послуг відвідувачів цілодобовий ресторан з європейською, грецькою, середземноморською кухнею і особливим дитячим меню, суші-бар, дві великі барні зони, а також сучасний піщаний пляж з двома басейнами і майданчиком для пляжного волейболу та футболу.

Поставлена задача

Інтерактивний сайт для одного з найпопулярніших закладів Одеси повинен справлятися з технічними навантаженнями, одночасно обробляти запити великої кількості користувачів і без затримок відтворювати мультимедійний контент. Також ресурс покликаний надати відвідувачам вичерпну інформацію про комплекс та доступні на його території послуги.

Результат

Сайт виконаний у чорно-ліловій гамі, яка нагадує, що все найцікавіше в клубі відбувається вночі, в яскравих відблисках світломузики. В оформленні сайту використані елементи грецького орнаменту. Інформаційне наповнення ресурсу розділене на тематичні блоки, які знайомлять відвідувачів з особливостями кожної складової комплексу.

Особливості

На сайті відвідувачі можуть ознайомитися з фото- і відеозвітами про минулі заходи, а також забронювати столик в клубі або послуги пляжу. На головній сторінці ресурсу відображаються останні записи у стрічці новин та афіші, а також свіжі мультимедійні матеріали. Кнопка бронювання виділена яскравим зеленим кольором. Футер містить контактну інформацію.