Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Страхова компанія «Поінт» є публічним акціонерним товариством з досвідом роботи більше 7 років, що надає широкий спектр страхових послуг приватним особам і компаніям для захисту від найрізноманітніших ризиків. На сайті компанії реалізований корисний функціонал, що дозволяє відвідувачам сайту дізнатися корисну інформацію про страхування, отримати тематичну консультацію і прорахувати можливі варіанти вартості страхових випадків і полісів, дізнатися про регіональні дирекції компанії і переглянути її звітність.

Поставлена задача

Завданням нашої команди стало створення корпоративного сайту страхової компанії, витриманого в діловому стилі з урахуванням сучасних тенденцій. Серед вимог, пред'явлених до ресурсу, були багатомовність, висока швидкість завантаження сторінок, зручність пошуку необхідної інформації. Сайт покликаний не тільки ознайомити відвідувача з діяльністю компанії, але і відобразити основний принцип її роботи: «Страхування - це просто».

Результат

Основні кольори, використані в оформленні сайту - відтінки сірого, червоний і білий. Стиль ресурсу суворий, мінімалістичний. Інформаційне наповнення сайту розділено на 2 блоки: інформація про компанію та послуги. Кожен з блоків виділений в окреме меню, що містить підрозділи, що дозволяє уникнути текстової перевантаженості сторінок. Відвідувач має можливість ознайомитися з історією компанії, результатами її діяльності за попередній рік, отримати детальну інформацію про послуги та кваліфіковану допомогу у сфері страхування.

Особливості

Простір сайту розділений на 2 частини: канву та інформаційне поле. Канва статична, містить меню, контактну інформацію та блоки новин та акцій. Вбудована форма дозволяє розрахувати вартість поліса, що цікавить клієнта. Інформація сайту доступна російською, українською та англійською мовами. Є функція друку сторінки, яка переглядається. Пошукова система працює як з окремими словами, так і з цілими фразами. Доступ до форми зворотнього зв'язку можливий з будь-якої сторінки ресурсу.