Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Італійська компанія «Helen» пропонує своїм клієнтам ексклюзивний жіночий одяг та аксесуари класу Luxury. Дизайнери компанії черпають натхнення у природи, тому для створення унікальних образів, що поєднують в собі новітні тенденції світової моди і неповторні родзинки фірмового стилю компанії, використовуються тільки високоякісні матеріали натуральних відтінків. Асортимент продукції представлений коктейльними сукнями, одягом для відпочинку та діловими костюмами, а також сумками і аксесуарами ручної роботи.

Поставлена задача

Сайт повинен відображати стиль і філософію компанії, створювати у відвідувача враження про рівень наданої продукції, її унікальності та відповідності до світових модних тенденцій. Велика кількість графічного і мультимедійного контенту не повинна була впливати на швидкодію ресурсу.

Результат

Композиція сайту побудована на контрастності. Яскрава підкладка гармонує з пастельними тонами основного наповнення ресурсу. Всі сторінки сайту виконані у формі відеоряду, який дозволяє оцінити рівень представленої продукції. Підкладкою для текстів служать матеріали з нової колекції бренду. Інформаційне наповнення сайту доступно англійською та італійською мовами.

Особливості

Мультимедійне оформлення каталогу дозволяє клієнтам не тільки ознайомитися з основними характеристиками продукту, але і детально розглянути його оформлення і якість виготовлення. Також у відвідувачів сайту є можливість переглянути вироби з попередніх колекцій компанії. У розділі контакти розташована форма зворотнього зв'язку.