Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія Life Lines була заснована в 2004-му році і вже майже 10 років успішно працює на українському і міжнародному ринках. Основними напрямками діяльності компанії є: навчання за кордоном, організація весіль в Чехії, міжнародні знайомства, бюро перекладів, апостиль, довідка про несудимість та ін. послуги.

Поставлена задача

Перед нами було завдання створити сайт, який розповість про діяльність компанії, її цілі, програмах, конкурсах. Було необхідно забезпечити зручну роботу з інтерфейсом, розподілити великий обсяг інформації в блоки, які доступно і зручно читаються .

Результат

Сайт поєднує в собі фіолетовий, сіро-блакитний і світло-оранжевий колір, які плавно переходять один в одного. Сторінки представлені у вигляді банерів,які прокручуються з описом послуг. На головній сторінці ресурсу є можливість використовувати он-лайн чат і зв'язатися з представниками компанії за допомогою скайпу.

Особливості

Сайт привертає увагу ненав'язливим дизайном і великим простором. Розділи оформлені за допомогою іміджевих зображень. Ресурс надає повну інформацію про компанію та її послуги, а також дозволяє звернутися до представників компанії в будь-який час.