Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Торговий дім "Агровіта" вже більше 10 років успішно займається експортом сільськогосподарської продукції в Південному регіоні України. Компанія є членом Української Зернової асоціації та Одеської регіональної торгово-промислової палати. Солідний досвід і великі контакти дозволяють підприємству активно співпрацювати на міжнародному сільськогосподарському ринку.

Поставлена задача

За завданням замовника нам необхідно було створити веб-представництво торгового дому. Відвідувач повинен був мати можливість дізнатися про історію підприємства, сфери його діяльності, а також досягнення в даній галузі. Крім того, необхідно було розмістити на ресурсі контактні дані та форму для зворотного зв'язку.

Результат

Проект виконаний на сірому фоні, який плавно переходить в небо з легкими хмарами. Верхню половину сторінки займає логотип торгового дому, що складається з двох великих літер на тлі схематичної карти світу, де позначено місце розташування партнерів підприємства. Доповненням служать зображення основних категорій експорту: пшениці, гречки, соняшнику.

Особливості

Так як основна мета веб-представництва - надати ключову інформацію про компанію та забезпечити можливість зворотного зв'язку, то проект витриманий в лаконічному консервативному стилі. Компанія активно працює на міжнародній арені, тому інформація також доступна англійською мовою. Для отримання контактних даних немає необхідності переходити на сторінку контактів: ця інформація продубльована в футері ресурсу.