Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Tickets Consolidator - перший авіа-консолідатор в Україні зібрав у себе всі кращі умови тільки від найбільших авіа-агентств у світі. Мета компанії транслювати на ринок України та СНД кращі умови по виписці авіаквитків від максимальної кількості перевізників. Компанії не тільки отримують можливість випускати в своєму офісі квитки більш ніж 360 авіакомпаній, а й отримувати ті привілеї та умови, які отримують одні з найбільших авіа-агентств світу.

Поставлена задача

Для замовника необхідно було створити сайт-візитку, який би ознайомив відвідувачів з діяльністю компанії, особливостями послуг. Так само повинна була бути можливість залишити заявку про співпрацю, не йдучи з сайту.

Результат

Сайт виконаний в лаконічному мінімалістичному стилі. Для оформлення ресурсу обрані кольори, присутні в логотипі замовника. Сірий фон підкреслює професіоналізм компанії і робить контент легким для читання. Головна сторінка оформлена динамічними іміджевими банерами, які виділяють веб ресурс серед конкурентів.

Особливості

Інформаційне наповнення сайту розбито на логічні частини. Кнопка відправки заявки на співпрацю доступна на всіх сторінках веб ресурсу.