Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Авторизований сервісний центр «М-сервіс» займає провідні позиції на ринку послуг з гарантійного та післягарантійного обслуговування мобільних телефонів і смартфонів, цифрових фотоапаратів і відеокамер, а також планшетів, КПК, ноутбуків і нетбуків. Крім того, «М-сервіс» здійснює реалізацію оригінальних комплектуючих. Фахівці центру регулярно проходять тренінги з ремонту та обслуговування нового обладнання, приймають участь у всеукраїнських семінарах та курсах підвищення кваліфікації, що гарантує високу якість виконуваних робіт.

Поставлена задача

Завдання, поставлена перед нашою студією, полягала у створенні інформаційно насиченого сайту з мінімальною кількістю деталей. Необхідно було створити оптимальні умови для того, щоб клієнт міг отримати вичерпну інформацію за лічені хвилини. Також було потрібно розробити зручний механізм подальшої роботи з сайтом при замовленні послуг та комплектуючих і відстеження статусу замовлення.

Результат

Розроблений ресурс відрізняється простотою та лаконічністю. В його оформленні домінує чорно-біла гама з вкрапленнями сірого та синього кольорів. Основне меню логічно структуровано і забезпечено випадаючим підменю. На сайті клієнт може отримати інформацію про сервісний центр, спектрі послуг і умови їх надання, вибрати комплектуючі та замовити їх доставку, а також отримати відповіді на свої запитання.

Особлливості

Так як для перегляду сайту доводиться використовувати горизонтальну прокрутку, контактна інформація дублюється вгорі і внизу кожної сторінки. Зручна форма зворотного зв'язку дозволяє відправити повідомлення без додаткового переходу на сторінку контактів. При відсутності необхідних комплектуючих є можливість попереднього замовлення. Під час проведення гарантійного обслуговування кожен клієнт має можливість перевірити поточний стан ремонту, вибравши відповідний сервісний центр і вказавши номер квитанції.