Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія Трейд-Лайт була заснована в 1992 році. За двадцять років роботи на світлотехнічному ринку вона зарекомендувала себе як надійного партнера і постачальника якісної продукції. Компанія спеціалізується на оптовій і роздрібній торгівлі світлотехнічного обладнання провідних світових виробників, а також виконує проектні та електромонтажні роботи.

Поставлена задача

Для замовника необхідно було створити інформаційний сайт, який би ознайомив відвідувачів з діяльністю компанії, особливостями надаваних послуг, а також дав можливість оцінити якість виконаних робіт. Сайт повинен мати інтуїтивний інтерфейс, містити мінімум відволікаючих деталей і відповідати фірмовому стилю компанії.

Результат

Сайт виконаний у діловому стилі. Для оформлення ресурсу обрані кольори, присутні в логотипі замовника. Світлий фон надає сайту легкість і полегшує сприйняття тексту. Для кожної сторінки підібраний відповідний графічний матеріал. Розділи основного меню знайомлять з даними про компанію, послуги, портфоліо виконаних робіт і контактною інформацією.

Особливості

Інформаційне наповнення сайту розбито на логічні частини. Текстовий матеріал багато ілюстрований, викладений доступною мовою. Назва кожного розділу меню розташовано на тлі яскравого тематичного зображення. Контактні дані розташовані в нижній частині кожної сторінки ресурсу. Робота сайту оптимізована для максимальної зручності користувача.