Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Міжнародна вільна школа «АСТР» - перший приватний освітній заклад на території України. Основним завданням школи вже понад 20 років є духовно-естетичний і здоровий розвиток дітей. На сьогоднішній день дитяче село «АСТР» об'єднує дитячий садок, основну школу, ліцей, спортивну та кінноспортивну школу. 12 випускників нагороджені Орденом «Надії і Віри». Школа співпрацює з освітніми установами Європи.

Поставлена задача

Нашим завданням стало створення інформаційного сайту для престижної приватної школи, який розповів би відвідувачам про освітню установу, її особливості та досягнення, а також мав би внутрішню зону, доступну тільки для вчителів, учнів та батьків. Сайт покликаний всебічно висвітлити роботу школи та її підрозділів.

Результат

Основним кольором для сайту був обраний блакитний, як символізує мрію і майбутнє. Інформаційне наповнення сайту розбито на логічні блоки. Розділи основного меню розповідають про історію навчального закладу, вчителів і випускників, особливості навчально-виховного процесу. Також відвідувачі сайту можуть ознайомитися з фото- та відеоматеріалами зі шкільного життя, новинами і свіжими випусками шкільного журналу.

Особливості

На сайті можна ознайомитися з короткою біографічною довідкою на викладачів. У магазині представлені роботи вихованців школи. Внутрішня зона і окремі сторінки в розділі «Навчання» доступні лише учням та вчителям. У розділах «Статті» та «Корисні посилання» розташована інформація, яка буде цікава батькам, які хочуть бачити своїх дітей здоровими та успішними