Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Компанія «LORAIRIS» успішно працює на ринку жіночої нижньої білизни з 2012 року. Асортимент пропонованої продукції дуже різноманітний. Модниці всіх віків без проблем підберуть як нижню білизну на кожен день, так і унікальний комплект для особливого випадку. А співвідношення ціни і якості товару зробить покупку не тільки приємною, але і вигідною.

Поставлена задача

Для клієнта необхідно було створити функціональний інтернет-магазин, який би дозволив потенційним клієнтам ознайомитися з асортиментом і зробити замовлення, не виходячи з дому. Сайт повинен був відповідати фірмовому стилю компанії, мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і зручну форму підбору товарів за різними параметрами.

Результат

Для оформлення сайту були обрані фіолетовий і зелений кольори, які присутні в логотипі компанії. Для підкладки використаний візерунок з різними речами жіночої білизни, що відображає сферу діяльності інтернет-магазину. Доступ до основних категорій каталогу здійснюється з головної сторінки сайту. Підкатегорії оснащені додатковими фільтрами, які дозволяють клієнтам економити час при виборі товару.

Особливості

Кожен товар, представлений на сайті, забезпечений докладним описом і декількома ілюстраціями з різних ракурсів. Карта сайту, контактні дані та посилання на профілі в соціальних мережах знаходяться в футері ресурсу. В оформленні також використані рослинні мотиви, обумовлені назвою та логотипом компанії. Для оформлення замовлення реєстрація не є обов'язковою.