Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Авторизований сервісний центр «М-сервіс» займає провідні позиції на ринку послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування мобільних телефонів і смартфонів, цифрових фотоапаратів і відеокамер, а також планшетів, КПК, ноутбуків і нетбуків. Крім того, «М-сервіс» здійснює реалізацію оригінальних комплектуючих. Фахівці центру регулярно проходять тренінги з ремонту та обслуговування нового обладнання, приймають участь у всеукраїнських семінарах та курсах підвищення кваліфікації, що гарантує високу якість виконуваних робіт.

Поставлена задача

Завдання, поставлене перед нашою студією, полягало в редизайні сайту. Необхідно було оновити інформацію і додати нові розділи. Також було потрібно розробити зручний механізм подальшої роботи з сайтом при замовленні послуг та комплектуючих і відстеження статусу замовлення.

Результат

Новий сайт відрізняється лаконічним дизайном, який поєднує в собі світло-сірий і синій колір. Основне меню логічно структуровано і забезпечено випадаючим підменю. У центрі головної сторінки знаходяться мінливі банери, які несуть інформативну роль. На сайті клієнт може отримати інформацію про сервісний центр, спектрі послуг і умови їх надання, вибрати комплектуючі та замовити їх доставку, отримати відповідь на свої питання і залишити відгук.