Повернутись до проектiв
Назад
Вперед


Клієнт

Чемпіонат світу з ралі проходить щорічно під егідою Міжнародної автомобільної федерації. У типовому ралі пілотам необхідно пройти 25 спецділянок за три, рідше чотири дні. Переможцем стає той екіпаж, який витратить на проходження маршруту найменше часу. Для всіх шанувальників популярної ралійної серії WRC тепер доступні фірмові розрахункові карти.

Поставлена задача

Завданням нашої студії було створення інформаційного сайту нового продукту. Ресурс повинен був познайомити відвідувачів з особливостями і можливостями розрахункових карт. Оформлення сайту повинно було відображати фірмовий стиль замовника і містити атрибутику, відповідну його діяльності, так як ресурс орієнтований в першу чергу на шанувальників даних змагань.

Результат

Сайт переважно виконаний в чорно-білій гамі з використанням яскравих кольорових акцентів. Робочий простір ресурсу розбито на блоки. В оформленні сайту широко використані графічні матеріали, відповідні спрямованості замовника. За допомогою ресурсу відвідувачі можуть отримати вичерпну інформацію про фірмові розрахункових картах, їх переваги та умови отримання, а також переглянути стан власного рахунку.

Особливості

Інформація на сайті розбита на логічні частини. Для полегшення пошуку і зручності роботи з сайтом кожен розділ тексту також виділяється кольором. В якості фону використані фотографії з реальних змагань, що, безсумнівно, порадує шанувальників гонок. Сайт простий в експлуатації, має дружній інтерфейс.